Sık Sorulan Sorular

 1. Çalışmanızın değerlendirmeye alınabilmesi için tamamlanmış olması gerekmektedir. Son halini almamış dosyalar değerlendirmeye alınmamaktadır. Kitabınızı tamamladığınızı düşünüyorsanız bize aşağıdaki yollarla gönderebilirsiniz:
 2. Eserinizi Microsoft Word dokümanı eklenmiş ve konu kısmına proje adı – yazar adı eklenmiş olarak editor@milayyayinlari.com adresine gönderebilirsiniz.
 3. Eserinizi editor@milayyayinlari.com adresine sadece e-posta yoluyla ulaştırabilirsiniz.
 4. Tarafımıza ulaştırılan dosyalar sadece alan editörlerince incelenmekte, kurum dışındaki kişilerle hiçbir şekilde paylaşılmamaktadır.
 5. Dönemsel olarak yayınevinin yoğunluk derecesine göre proje sahiplerine geri dönüş yapılır. Bu süre bir ayı bulabilir. Değerlendirmenin sonucunda sadece olumlu sonuçlanan dosya sahibine e-posta yoluyla bilgi verilmektedir. Değerlendirme tamamlanmadan bilgi verilmemektedir.
 6. Editör – yayın kurulu ve gerekli departman onaylarından sonra, yayınevimiz uygun gördüğü dosya veya projeler için sizi davet edecektir.
 7. Davet sonrasındaki ön görüşme neticesine göre yayın süreci ve teknik düzenleme gibi konularda size daha ayrıntılı bilgi aktarılacaktır.
 8. Değerlendirme neticesinin olumsuz olması durumunda güvenlik sebebiyle dosyalar imha edilmektedir. Dosya iadesi söz konusu değildir. Bu nedenle eser sahiplerinin çalışmalarının aslını mutlaka muhafaza etmeleri gerekmektedir.
 1. Bu konuda, size en yakın satış noktasını – en hızlı hizmet verecek web sitesini – (yurtdışındaysanız) en hızlı sipariş ve en ucuz gönderim yöntemlerini öğrenmek için, Milay Yayınları – 0850 304 45 29 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
 1. Bu konuda Milay Yayınları – 0850 304 45 29 nolu telefondan satış birimi ile görüşebilirsiniz.
 1. Sosyal Medya Networkümüz içinden
  www.facebook.com/milayyayinlari
  II. twitter.com/milaykitap
  III. www.instagram.com/milayyayinlari

A.. Bu konuda Milay Yayınları – 0850 304 45 29 nolu telefondan veya iletisim@milayyayinlari.com mail adresinden ilgililere ulaşabilirsiniz.

 1. Bu konuda iletisim@milayyayinlari.com mail adreslerine konu bölümünde [“Yazar İsmi” Dikkatine] mail atabilir,[“Yazar İsmi” ] Milay Yayınları, Halkla İlişkiler Departmanı, Nişancı Mah. Abdurrahman Şerefbey Cad.. No: 8 Eyüpsultan / İstanbul adresine mektup yazabilir,

A. Bu konuda, iletisim@milayyayinlari.com ‘a mail atabilir,
B. Milay Yayınları, Halkla İlişkiler Departmanı, Nişancı Mah. Abdurrahman Şerefbey Cad.. No: 8 Eyüpsultan – İstanbul adresine mektup yazabilir

WhatsApp
Merhaba
Merhaba, hoşgeldiniz. Milay Yayınları kalitesi ve tecrübesiyle siz okurlarının ve yazarlarının yanındadır.